Schrijf je in!
Vul hieronder je gegevens in, dan neemt één van onze collega’s contact met je op.
Heb je vragen? Neem gerust contact met ons op.

Wat wilde je later worden toen je nog klein was?
Heel vroeger wilde ik schrijfster worden en maakte ik zelf al boekjes. Toen ik dat zat was wilde ik een hele tijd dierenarts worden en daarna ook nog een blauwe maandag architect.
Waarvoor kan jij om 3 uur ‘s nachts wakker worden gemaakt?
Probeer mij maar eens wakker te krijgen als ik slaap Maar je kan een poging doen met een goed gevulde borrelplank en een drankje.
Wat is jouw favoriete plek in Nederland?
Mijn favoriete plek in Nederland? Haarlem. Ik vind het een hele knusse stad met leuke winkels en een heerlijk Spaans restaurant.
En in het buitenland?
In Zuid-Europese landen als Spanje, Portugal en Griekenland ben ik helemaal in mijn element. De relaxte levensstijl, de dagen die tot laat doorgaan en de lekker temperatuur! Liever flink warm dan de ‘Nederlandse zomers’ zoals we die allemaal kennen.
Wat is het lekkerste gerecht dat je ooit op hebt?
Ik houd heel erg van eten en koken, en een favoriet gerecht kan ik dus ook echt niet kiezen. Ik vind heel veel dingen lekker en vind het leuk om nieuwe gerechten te proberen, van Spaans tot Libanees en van Turks tot Aziatisch.
Als ik dan toch iets moet bedenken wat me bij is gebleven, is dat we in het aller lelijkste tentje van heel Thailand echt een heerlijke kom met noedels op hebben.
Wat staat er bovenaan jouw bucketlist?
Een bucketlist heb ik niet, maar wel zou ik heel graag nog meer van de wereld zien. Een reisdoor Zuid-Amerika lijkt mij geweldig!

Hi, ik ben Angelique. In mijn rol als corporate recruiter detachering ga ik graag in gesprek met communicatie- en online professionals die voor langere duur via OnlyHuman aan de slag willen. Professionals die energie krijgen van afwisseling in hun werk én deel uit willen maken van een team met collega’s bij een betrokken werkgever als OnlyHuman.
Samen bespreken we waar je naar op zoek bent en wat het beste bij je past. Of je nu kiest voor tijdelijke detacheringsopdrachten of een vaste plek in ons team van projectprofessionals, ik help je graag een volgende stap te maken én onderdeel te worden van onze community.
Met mijn collega’s Ies en Femke van Team Detachering zetten wij ons in om voor onze projectprofessionals een betrokken werkgever te zijn. Daarbij vinden we het teamgevoel belangrijk.
In mijn vrije tijd vind je me vaak op muziekfestivals of in gezellige restaurants met vrienden. Daarnaast blijf ik graag actief: ik doe ‘small group’ kracht- en conditietraining, en ben regelmatig hardlopend of wandelend buiten te vinden met mijn kleine hazewindhond Mailo.
Ben je benieuwd wat ik voor jou kan betekenen? Laten we kennismaken en samen de mogelijkheden verkennen!
Ik ben Inge, en sinds 2016 zet ik me met hart en ziel in als recruiter bij OnlyHuman. Mijn expertise? Het matchen van communicatieprofessionals – van webredacteurs tot strategen. En daar krijg ik energie van! Wat mij drijft is de uitdaging om de perfecte match te maken, vooral bij die profielen waar anderen hun tanden op stuk bijten. Juist dan ga ik een stapje verder. Samen met mijn fantastische collega’s zetten we alles op alles om de juiste persoon op de juiste plek te krijgen.
Als we samenwerken, kun je rekenen op mijn volledige toewijding. Ik duik met beide benen in jouw vraag en rust niet tot we die ideale match hebben gevonden. Want jouw succes? Dat is ook mijn succes.
En als ik niet bezig ben met het verbinden van talent met mooie organisaties? Dan vind je me op de dansvloer waar ik mijn passie voor flamenco uitleef, of ben ik bezig met een van m’n vele sportactiviteiten. Momenteel verken ik ook de wereld van fotografie – want stilzitten? Dat is niks voor mij!
Help ik jou met je volgende carrièrestap?

Ik ben Lisanne. Als recruiter binnen het team Interim ben ik verantwoordelijk voor de vacatures van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) en de gemeenten Amsterdam en Haarlem. Het leukste aan mijn werk? De variatie in opdrachten en de gesprekken met zoveel verschillende mensen. Elke dag is anders, en dat houdt het boeiend!
Ik neem graag de tijd om goed te luisteren en mee te denken. Wat zoekt iemand precies? Hoe zorgen we samen voor de perfecte match? Het is geweldig om te zien wanneer een kandidaat enthousiast aan een nieuwe opdracht begint.
In mijn vrije tijd ben ik vaak buiten te vinden, op het strand of in het bos, samen met mijn vrouw en zoontje. Ook sport ik graag vroeg in de ochtend om de dag goed te beginnen. Maar ik kan net zo goed genieten van een ontspannen avond op de bank met een goede film of serie.
Benieuwd hoe ik jou kan helpen met jouw volgende uitdaging? Ik kijk ernaar uit om van je te horen!