



Samen vinden we die ene baan waarmee je…
- …een maatschappelijke bijdrage levert
- …je talenten volop benut en je ambities waar kunt maken
- …een mooie stap maakt in je professionele ontwikkeling
- …een goed salaris verdient
We focussen ons volledig op het publieke domein. Dat maakt dat we talloze organisaties in die wereld goed kennen. Zo vinden we makkelijk een baan die qua organisatie en inhoud past bij wat je drijft en waar je talenten liggen.
Meer dan een baan
Werk is zoveel meer dan alleen een salaris. De banen die je via ons vindt, bieden je de kans om elke dag een verschil te maken. In het onderwijs bijvoorbeeld, de zorg, een gemeente, een non-profit of in de culturele sector. Zo ga je elke dag naar huis met het idee: ik heb vandaag een maatschappelijke bijdrage geleverd.
Aandacht voor jou
We kijken niet alleen naar je cv. Nee, we gaan uitgebreid in gesprek. We willen weten wie je bent en wat je drijft. Waar je talenten liggen en wat je belangrijk vindt in deze wereld. Zo weten we zeker dat jouw volgende baan, ook echt bij je past. Als jij op je plek zit, zijn wij pas blij.
Waarom je jouw volgende baan graag samen met ons vindt

Je hebt volop keuze, want ons netwerk binnen het publieke domein is groot. Van de overheid en gemeentes, tot zorg, kunst- en cultuur en goede doelen.
We gaan verder dan vacatures met je delen: we luisteren en adviseren en lopen met je mee van sollicitatie tot start en daarna.
Je krijgt een unieke kans: die ene baan vind je namelijk alleen bij ons. Samen zorgen wij dat jij díe baan binnenhaalt.
Professionals kwamen via ons terecht bij…
Heb je een vraag?
Laat je gegevens achter dan nemen wij contact met je op!of bel direct met ons.
Wij staan voor je klaar. En helpen je graag verder. Tussen 9.00 en 17.00 uur zijn we bereikbaar op onderstaand nummer.

Een open en mensgerichte houding
Sinds april 2019 ben ik bij OnlyHuman werkzaam als consultant. Mijn focus ligt met name op de Rijksoverheid. OnlyHuman is een hele warme organisatie die echt ergens voor staat. We zijn gericht op de mens en denken altijd mee met zowel opdrachtgever als professional. Deze transparante en mensgerichte houding naar professional, opdrachtgever en onderling tussen collega’s vind ik heel fijn. Ik voel me ontzettend welkom bij OnlyHuman.
Zakelijke dienstverlening
Ongeveer 10 jaar geleden heb ik de opleiding European Studies afgerond, met een specialisatie in Bestuur en Beleid. Tevens heb ik een minor in communicatiemanagement gevolgd. Na mijn studie heb ik diverse rollen bekleed binnen de sales en marketing, altijd met oog op de zakelijke dienstverlening. In mijn laatste functie was ik onder andere verantwoordelijk voor de Rijksoverheid, COA, UWV, ENGIE en Alliander. Ik zie dan ook behoorlijk wat overlap qua opdrachtgevers.
De verdieping in
In eerste instantie werd ik door OnlyHuman benaderd voor de rol als accountmanager. Na diverse gesprekken bleek de functie van consultant in deze fase van mijn carrière beter bij mij te passen. Ik wilde namelijk meer de verdieping in. In mijn rol als consultant komen de competenties die ik afgelopen jaren ontwikkeld heb goed terug. Ook mijn ervaring met de Rijksoverheid en de sales en marketing markt komt in deze rol goed van pas. Ik begrijp hierdoor beter waar de uitdagingen liggen in deze branche.
“Oplossingen vinden voor onze klanten door mijn kennis en expertise in te zetten geeft mij echt een kick.”
Servicegericht
Relatiebeheer is niet iets dat je uit een boekje kunt leren. Door veel met opdrachtgevers te praten en de markt door en door te kennen, leer je pas echt wat klanten willen. Hierdoor kun je ook steeds beter service leveren. Dat servicegerichte past goed bij me. Het is een onderdeel van mijn werk dat ik heel fijn vind. Het is voor mij een hele mooie uitdaging om de vraagstukken van onze klanten op te lossen. Ik kijk ernaar uit om te groeien in mijn rol als consultant bij OnlyHuman en de markt nog beter te leren kennen!

Ik ben Miranda. Als consultant binnen het team Werving & Selectie van OnlyHuman werk ik dagelijks aan de ideale match tussen communicatieprofessionals en organisaties met een maatschappelijke missie. Ik haal veel voldoening uit het bijdragen aan vraagstukken die ons allemaal raken en werk graag voor organisaties die impact maken op sociaal of maatschappelijk gebied.
De diversiteit in de opdrachten maakt mijn werk bijzonder. Of het nu gaat om een strategisch (marketing-)communicatieadviseur, social media expert of woordvoerder, elk wervingstraject vraagt om maatwerk. Ik neem de tijd om de behoeften, waarden en uitdagingen van mijn opdrachtgevers echt te begrijpen. Zo weet ik professionals te verbinden met organisaties waar hun talenten tot bloei komen.
Naast mijn werk ben ik graag buiten: een rondje hardlopen of suppen in de natuur geven me energie. Ik ben ook een familiemens en geniet van uitstapjes met familie of vrienden. Sinds kort test ik een nieuwe hobby uit; fotografie. Fantastisch dat ik in 2024 het Noorderlicht heb kunnen vastleggen!
Heb je een uitdaging waar je hulp bij zoekt? Ik denk graag met je mee.